Szymon Czajkowski

Szymon Czajkowski inżynier budowa

Kompleksowa obsługa twojej budowy w sposób najwygodniejszy dla Ciebie.

Jako inwestor z pewnością poszukujesz specjalisty, który zaoszczędzi Twój czas i pieniądze oddając do dyspozycji swoją najlepszą wiedzę i zróżnicowane doświadczenie.

Solidne wsparcie doświadczonej osoby skutkuje terminowym zakończeniem planowanej inwestycji oraz dopasowaniem do indywidualnych potrzeb zarówno finansowych jak i jakościowych. W chwili rozpoczęcia współpracy możesz realnie przestać poświęcać czas na zarządzanie budową.

Inkon

Jakość zamiast ilości

Jakość świadczonej usługi jest w dużej mierze zależna od liczby jednocześnie obsługiwanych klientów. Zaletą Inkon jest to, że skupiamy się na wąskiej grupie klientów nie dzieląc uwagi na kilkanaście budów.

Nowoczesne podejście

Aktualna wiedza to podstawa efektywności, zwłaszcza w tak dynamicznie rozwijającej się branży jaką jest budownictwo. Dlatego najskuteczniejszego wsparcia dostarczają młodzi inżynierowie z bogatym doświadczeniem.

Zróżnicowanie umiejętności i doświadczenia

Wiedza akademicka poparta doświadczeniem w różnorodnych projektach stanowi bardzo wartościowe połączenie: hale wielkogabarytowe, budownictwo wielorodzinne, zabytki, adaptacje strychów, rewitalizacje, modernizacje.

Znajomość prawa i formalności

Praca zawodowa na stanowisku inspektora budownictwa gwarantuje znajomość najbardziej aktualnych przepisów i dzięki temu pozwala uniknąć niepotrzebnych komplikacji w przebiegu inwestycji.